Počasí

Bude pofukovat mírný vítr, obloha je bez mraků, ale je možné, že se nějaké v noci objeví. Je poměrně slušné teplo. Teplota se pohybuje okolo 27°C v noci teplota klesne na 22°C
Den: Od 28.6. do 30.6.
Noc: Od 30.6. do 4.7.

Úvod

 :: Navigace :: Úvod

Goto down

040119

Příspěvek 

Úvod Empty Úvod
Magna Surrealistika
Úvod Oddl10
Vítejte v podivuhodném světě, kde možné je nemožné a nemožné možné.  Ve světě, ve kterém myšlenka může být doopravdy myš jmenující se Lenka, a ve světě, ve kterém ani smrt není jistota. Vítejte v místě, kde jediným vládcem a jistotou je Chaos sám. V místě, kde leží strom s chapadly, držící tento svět ještě trochu po hromadě a Oko, jež zastupuje slunce a zároveň sleduje veškeré dění. 
Tvé zraky právě nahlédly do sféry údivů, tajů, slovních hříček a magie, které zde nahradili denní chléb. Odvážíš se tedy vstoupit?

 Nic není to, čím se to zdá být a čím se to nezdá být, tím to doopravdy je. Stačí chtít nebo začít snít, cesta se Ti ukáže.

Vážený a milý hráči, ať už jsi začátečník či pokročilý, ať této hry znalý nebo nováček, tím to Tě zvu na velice netradiční fantasy, surrealismem inspirovanou textovou RPG hru Magnu Surrealistiku.
Zde se Ti naskýtá možnost vytvořit si svůj libovolný charakter a to doslova. Jestli budeš chtít hrát za želé nebo okřídleného vlka či jen prostého člověka, je v podstatě na Tobě. Důležité je, aby se Ti za zvolený charakter dobře hrálo.
Tento svět je magický a je-li Ti tato síla blízká, najdeš tu vše, po čem toužíš! Nejen že můžeš získat jednu z mnoha sepsaných magií, ale dokonce můžeš mít magii vlastní! A budeš ji potřebovat.
Magna Surrealistka Ti nabízí neuvěřitelnou škálu možností jak hrát, co s postavou prožívat. Umožňuje Ti, vlastně vyžaduje, aby se tvá fantazie utrhla ze řetězů a ty s ní.

Hra samotná má svůj příběh, ovšem je zcela na Tobě, zdali se chceš příběhem zaobírat a pronikat tak do hlubin vědění světa, nebo chceš jen hrát, bez ohledu na děj. Můžeš si vybrat. Buď budeš hledat záhady, které Tě zavedou k dobrodružství, nebo se pouze necháš vést vlastníma nohama a i tak se vydáš na vratkou a nepředvídatelnou cestu. V obou případech však nalezneš cíl, který hledáš. A není to tak? Nezavedla Tě právě tahle cesta až do těchto končin?

Úvod Oddl10
Maldur
Maldur
Hlavní administrátor


Návrat nahoru Goto down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: Navigace :: Úvod

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru