Počasí

Bude pofukovat mírný vítr, obloha je bez mraků, ale je možné, že se nějaké v noci objeví. Je poměrně slušné teplo. Teplota se pohybuje okolo 27°C v noci teplota klesne na 22°C
Den: Od 28.6. do 30.6.
Noc: Od 30.6. do 4.7.

Rozložení času

 :: Navigace :: Úvod

Goto down

040119

Příspěvek 

Rozložení času Empty Rozložení času
Čas a počasí
Rozložení času Oddl10

Velké Oko plující po obloze dává světlo tomuto světu. Jde pouze o zástupce ztraceného či dokonce mrtvého slunce, díky němuž může být rozlišen den a noc.
Říká se, že to, co teče z pod oka, je krev samotného slunce a díky tomu může tento podivuhodný orb svítit. Je-li oko otevřené, řine se z něj sluneční krev a je den. Zavře-li se oko, nastane noc, krev přestane proudit.
Nikdo neví, jak dlouho může trvat den i noc. Obojí je náhodné.
Záhadou však je, že když se oko nedívá, některé věci prostě zmizí. Jde hlavně o věci v Podivnu, které se s nadcházejícím dnem, nebo nocí ztrácejí.
Oko tohoto světa sleduje dění a zaznamenává. Dohlíží na řád. Říká se, že skrze tento orb se dá nahlédnout na samotnou podstatu. Je však nedosažitelné, nedá se k němu dostat. Avšak váže se k němu toto: Oko na svět z výšky shlíží, avšak další stovky jemu stejných k němu vzhlíží. Kouká-li se oko na ně, oni na něj také, dívá-li se oko jinam, oni stejným směrem hledí.

Střídání dne a noci je tedy náhodné. Na webu bude vždy napsáno od kdy, do kdy trvá den nebo noc a zároveň zde máte sepsaný seznam věcí, které chybí za dne, nebo za noci.
Rozložení času Oddl10

Chybějící kreatury za dne
Ponocný
Stínovik
Zlaté rybky v Maralské řece

Chybějící kreatury za noci
Hlavonožec
Most v nefritových horách
Rozložení času Oddl10
Maldur
Maldur
Hlavní administrátor


Návrat nahoru Goto down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: Navigace :: Úvod

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru