Počasí

Bude pofukovat mírný vítr, obloha je bez mraků, ale je možné, že se nějaké v noci objeví. Je poměrně slušné teplo. Teplota se pohybuje okolo 27°C v noci teplota klesne na 22°C
Den: Od 28.6. do 30.6.
Noc: Od 30.6. do 4.7.

Magie

 :: Navigace :: Úvod

Goto down

050119

Příspěvek 

Magie Empty Magie
Magie
Magie Oddl10
Vrozená magie není jediná, kterou lze získat a ovládat. Dají se zde sehnat nedozírné síly, jimiž lze tvořit, ničit, pomáhat… Je jen na tvoru, jak naloží se sílou, která mu byla dána. Existují ale nějaké zákonitosti, které ať chceme nebo ne, musíme brát na vědomí. Mnohdy jde o takové zákonitosti, které lze ovlivnit jen stěží či je nelze ovlivnit vůbec. Například ubírání energie při užívání kouzel.
Některé magie lze posílit zvýšením jejich úrovně a tím pádem rozšíření jejich možností. Jde především o běžné magie, které se dají zakoupit u Adala a o magie vrozené.

Běžné magie
     Běžné magie mají Magie Body_z10 úrovní. Tyto magie se dají vylepšovat v průběhu hry, tzn. Při akcích, dají se zakoupit u Adala, anebo pokud bude vaše postava dostatečně šťastná, může se naučit něco během hry, či být obdarována. Nejde o ty nejsilnější magie, které kdy svět poznal, ale mohou doplnit stávající vlastnosti nebo poskytnout mnoho dalších výhod.
Maximální počet běžných magií je 3
Cena magie: 200 zlatých
Úroveň do magie: 5 nefritů
Pole pro magii navíc: 3 pečetě
Magie Oddl10
Vrozené magie
I tyto magie mohou sílit. Sice nemají tolik úrovní, ale za to jsou nejsilnější mezi všemi. Je možné mít pouze jednu vrozenou sílu, kterou lze vylepšovat až do úrovně 3. Každou tuto úroveň je nutné dobře popsat a odeslat na kontrolu administrátorům. Až po schválení je možné toto vylepšení užívat.
U této síly se dá úroveň zvýšit pouze zúčastněním se akce, u které bylo předem zmíněno vylepšení této magie. Každá magie je jedinečná, a tak může být vlastněna pouze jedním nositelem.
Tyto magie lze upravit jen tehdy, pokud se chystáte přidat novou úroveň. Všechny tyto změny prochází kontrolami.
Magie by měla mít nějakou charakteristiku. Jestliže vaše postava ovládá led, nemůže v další úrovni ovládat jarní kvítka. Máte nějakou charakteristiku magie a rozepsaný první level. Podle toho se musíte řídit.
     1. úroveň: Měli byste se soustředit pouze na jednu vlastnost dané magie. Berte na vědomí, že tuto schopnost vaše postava nezvládá moc dobře. Samozřejmě, užití schopnosti ubírá poměrně slušnou část energie. Pokud bude magie shledána jako příliš silná, či neubírá dostatek množství energie, je nanejvýše nutné přidat adekvátní negativní efekt.
     2. úroveň: Na této úrovni lze popsat pouze dvě vlastnosti. Postava první úroveň magie ovládá na obstojné úrovni, ale tyto dva prvky nikoliv. Teprve se s nimi učí zacházet. Uberou značné množství energie. Budou-li příliš silné nebo nebudou ubírat dostatečné množství energie, musí být buď: zesílen první negativní efekt nebo přidán další negativní prvek.
     3. úroveň: Na této úrovni lze přidat jednu schopnost. První level je zvládnut mistrovsky a druhý již také bravurně. Třetí úroveň je zvládnuta celkem dobře. Ubírá přiměřené množství energie. Dále platí stejná pravidla jako u předchozích tj: Neubírá-li dostatečné množství energie či je schopnost příliš silná, musí být zesílen stávající negativní efekt, popřípadě přidán další.
Magie Oddl10

  • Nevypisujte sáhodlouhé články o tom, jak funguje magie. Samozřejmě ji popište co nejlépe, ale pokud možno, řiďte se pravidlem Stručně, jasně, výstižně. Toto platí i pro speciální magie

Magie Oddl10
Speciální magie
     Jde o síly, na něž se nevztahují úrovně magie. Na rozdíl od vrozených magií, se tyto dají zakoupit. Najdete je opět u Adala. Nejvyšší možný počet těchto magií je stanoven na tři a nelze dokupovat další místa pro tyto magie. Vaše stávající magie může být upravena jen jednou. Magii navíc není možné mít. Chcete-li další, musíte jí nahradit jednu ze současných magií.
Speciální magie musí být dobře popsané, vyvážené a nesmí se opakovat u dalších charakterů. Musí projít kontrolou, kterou provede pověřený administrátor.  Koupi však musíte provést až po schválení, a pro magii, kterou máte v úmyslu zakoupit, si musíte dojít do tří měsíců, jinak magii s velmi podobným nápadem může užít jiný hráč. Magie by měla být dobře popsána, ale zase by to neměl být sáhodlouhý sloh, u jehož čtení všichni usnou.

Speciální magie by neměly být síly, díky nimž sešlete na svět jedním kouzlem ohnivé výbuchy, druhým útokem na nepřítele pošlete ohnivé přízraky a do třetice všeho dobrého i zlého se proměníte v ohnivého démona.
Měli byste se zaměřit na jednu vlastnost přímo a maximálně na druhou, která bude stát ale bokem. Jak bylo již zmíněno, tato schopnost by měla být vyvážená. Musí ubírat nějaké množství energie, a pokud bude ubírat málo energie, je nanejvýše nutné přidat do magie nějaký negativní efekt, zkrátka něco, co tuto sílu vyváží. 

Cena: 5-10 pečetí a 100-250 nefritů

Magie Oddl10
Maldur
Maldur
Hlavní administrátor


Návrat nahoru Goto down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: Navigace :: Úvod

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru